Customer Service Specialist z językiem angielskim

  • Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Skoczów, śląskie
  • Specjalista
  • 2019-06-17
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-07-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Carlex Design – Nieszablonowy design motoryzacyjny oraz produkcja stylizacji wnętrz i detali samochodowych, to nasza pasja i specjalizacja, którą skutecznie rozwijamy na arenie międzynarodowej. Fundamentem rozwoju naszej firmy jest zgrany zespół pracowników, którym oferujemy możliwość stałego poszerzania swoich umiejętności. W związku z rozwojem firmy zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko:

    CUSTOMER SERVICE SPECIALIST z językiem angielskim
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała (okolice), Czechowice-Dziedzice, Skoczów (okolice)

    Jesteś wyjątkowym sprzedawcą, a o samochodach luksusowych możesz rozmawiać bez końca? Dostrzegasz różnice w wykończeniu pojazdów, potrafisz je nazwać i wycenić? Łatwo nawiązujesz relacje również z zamożnymi osobami również w języku angielskim, a Twoja kultura osobista jest na najwyższym poziomie?  To jest ten moment, który powinieneś poświęcić na przygotowanie odpowiedniej aplikacji i przesłanie jej do nas.

    Twoimi zadaniami będzie:

    • Poszukiwanie nowych obszarów biznesowych do współpracy z Carlex Design
    • Aktywne poszukiwanie klienta w wyznaczonych obszarach
    • Obsługa klienta i realizacja planów sprzedażowych
    • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    • Nadzór nad dokumentacją handlową i rozliczeniową
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku

    Wymagania:

    • Język angielski – zaawansowany (komunikacja z klientem – telefon, email)
    • Znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
    • Sumienność i dokładność i dbałość o szczegóły

    W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
    • Narzędzia do pracy: komputer, telefon
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w nietuzinkowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży
    • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych imprezach targowych
    Szukamy osoby kreatywnej i pracującej w wysokich standardach estetycznych
    Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk

    Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).