Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Service / Specjalista ds. Obsługi Klienta

HI-TEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Legionowo

    Legionowo, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów długoterminowych kluczowych

  • Praca w systemach i aktualizacja statusów

  • Obsługa dokumentacji związanej z transportem drogowym

  • Zapewnienie realizacji zleceń zgodnie z potrzebami klienta i standardami firmy

  • Bieżący kontakt z innymi działami wewnętrznymi

  • Kontrola procesów dla klienta - Customer Care

  • Dbanie o najwyższy standard jakości realizowanych usług

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Bezpośrednia współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka Angielskiego i Polskiego w mowie i piśmie

  • Umiejętność efektywnej współpracy z innymi

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji

  • Umiejętność samodzielnej pracy i dobrego organizowania swojego czasu pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

  • Doświadczenie branży TSL lub pokrewnej

  • Posiadasz b. dobrą wiedzę na temat obsługi komputera (Office, Outlook, Excel)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( możliwe B2B )

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Pracę w miłej atmosferze w ambitnym zespole ludzi

  • Nowoczesne, nowe biuro

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju

  • Szkolenia w obszarze procesów logistycznych

  • Kawa, Herbata, Zimne napoje bez limitu

  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny

  • Premie świąteczne

  • Kartę MultiSport

  • Pandemia nie wpływa negatywnie na zatrudnienie i zarobki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • dzień wolny w urodziny

Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe ładunków w temperaturze kontrolowanej.

Posiadamy pewną pozycje na rynku opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym leków i środków farmaceutycznych.

W związku z intensywnym rozwojem obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy