Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Reckitt

Customer Service Trainee

ReckittO firmie

  • Wołoska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 07 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Reckitt

Wołoska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Harmonizacja i wsparcie procesu O2C dla produktów Mead Johnson, zaproponowanie obszarów optymalizacji

  • Przygotowanie i koordynacja rejestru reklamacji dystrybucyjnych

  • Analiza przyczyn korekt faktur i zaproponowanie działań naprawczych

Nasze wymagania

  • Student studiów zaocznych lub student ostatniego roku studiów w innym trybie

  • Zainteresowane tematyką z obszaru logistyki/obsługi klienta

  • Znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)

  • Dokładność i dobra organizacja pracy

  • Samodzielność i dynamizm w działaniu

  • Wysokie zaangażowanie i chęć nauki

  • Poziom znajomości języka angielskiego - średniozaawansowany

  • Oczekiwana dyspozycyjność - 8h dziennie

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta (obsługa bezpośrednia/telefoniczna/mailowa)

To oferujemy

  • Dużą szansę na rozwój kariery zawodowej

  • Unikalną możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wielofunkcyjnym / wielonarodowym środowisku

  • Przyjazne i pełne wyzwań środowisko pracy

  • Współpracę z pozytywnym, inteligentnym i pełnym pasji zespołem

  • Umowa zlecenie na okres 5 miesięcy z możliwością przedłużenia

  • Elastyczne godziny pracy / możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Wakacyjne piątki

  • Infolinia Wsparcia Pracownika 24/7

  • karta rabatowa Carrefour

  • 4 godziny na urodziny

Etapy rekrutacji
1

Phone call

2

Meeting with HRBP + Line Manager (MS Teams)

3

Final decision and feedback

Reckitt

Nasz świat nieustannie się zmienia. Dlatego pocieszająca jest świadomość, że są pewne rzeczy, którym zawsze możemy zaufać i które pomogą nam jak najlepiej zadbać o siebie i o tych, których kochamy.

To zaufanie jest dla nas inspiracją. Jesteśmy zróżnicowaną, globalną rodziną składającą się z ponad 43 000 osób, które łączy jeden pasjonujący cel: czystszy, zdrowszy świat dla wszystkich.

Jesteśmy Reckitt. Dom dla najbardziej lubianych i zaufanych marek higienicznych, zdrowotnych i żywieniowych na świecie.

Przewiń do profilu firmy