Oferta pracy

Customer Service

Antal Sales & Marketing

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla wyjątkowej organizacji wspierającej rozwój sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce i na świecie.

Jeśli jesteś osobą lubiącą kontakt z ludźmi, otwartą i lubiącą angażować się w interesujące projekty, to to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie bezpośrednich relacji i kompleksowa opieka z Klientami firmy

  • Analiza i raportowanie działań Klientów

  • Obsługa wewnętrznego systemu CRM i platformy FOCUS ON Business

  • Współrealizacja i udział w wydarzeniach organizowanych przez Pro Progressio

  • Współpraca z Redakcją FOCUS ON Business

  • Wysyłka newsletterów do członków Klubu Pro Progressio

  • Proponowanie usprawnień w projektach realizowanych przez Pro Progressio

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej

  • Umiejętność nawiązywania i rozwijania relacji międzyludzkich

  • Wysoka kultura osobista

  • Doskonale rozwinięte kompetencje miękkie

  • Znajomość sektora usług dla biznesu mile widziana

  • Język angielski na poziomie co najmniej komunikatywnym

Pracodawca oferuje

  • Miejsce pracy: Biuro Pro Progressio w Warszawie (Mokotów)

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Umowa o pracę lub B2B

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy