Customer Service with German

SALES HR

7 0008 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja tworząca nowe struktury do obsługi klienta. Szukamy dla niej osób na stanowisko:

Customer Service with German (Full Remote)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości standardowej obsługi klienta

  • Zdalne wsparcie pracowników klienta

  • Analiza i rozwiązywanie najczęstszych zapytań z wykorzystaniem dostarczonych Ci rozwiązań krok po kroku

  • Współpraca z zespołem specjalistów IT przy bardziej złożonych zagadnieniach

  • Ciągłe doskonalenie usług, szukanie pomocy w ulepszaniu usług, wspieranie innych w wykonywaniu i/lub przedstawianiu własnych pomysłów i inicjatyw

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (B2/C1)

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B1+/B2)

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obsłudze klienta : w strukturach SSC/BPO

  • Dobra znajomość MS Office

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy w zespole

  • Zainteresowanie technologią

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : dla osób z doświadczeniem w obsłudze klienta 7 000 - 8 000 PLN brutto w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w 100proc zdalną, pierwszy tydzień - szkolenie opłacone przez pracodawcę łącznie z hotelem

  • Bardzo duże możliwości rozwoju

  • Bogaty pakiet benefitów : multisport, zajęcia językowe, program myBenefit, ubezpieczenia, imprezy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne