Customer Service with German

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • procesowanie zamówień na materiały produkcyjne w systemie,

  • kontakt z działem logistycznym,

  • wystawianie faktur,

  • dbanie o terminową płatność ze strony klienta,

  • koordynacja procesu dostaw,

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami biznesowymi

Wymagania pracodawcy

  • poziom niemieckiego C1,

  • poziom angielskiego B2,

  • dobra organizacja pracy w zespole,

  • umiejętność pracy w Microsoft Office i SAP

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju w globalnej firmie oraz międzynarodowym środowisku,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do nauki języków obcych, dofinansowanie do posiłków),

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy