Logo Pracuj.pl

Customer Services Assistant z językiem Niemieckim

Sofidel Poland Sp. z.o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Do swojego biura w Warszawie Sofidel Poland poszukuje osób na stanowisko Customer Service Assistant. Jeśli znasz język Niemiecki w stopniu płynnym i chcesz się rozwijać w zupełnie nowym dziale firmy to prawdopodobnie Ciebie poszukujemy.

Będziesz odpowiedzialny za:

* Zarządzanie zamówieniami;

* Zarządzanie relacjami z klientem i dbanie o wizerunek firmy;

* Wsparcie działu sprzedaży;

* Sporządzanie raportów dotyczących w szczególności odchyleń w realizacji strategii sprzedażowych;

* Identyfikację obszarów krytycznych procesu.

Nasze wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

* Płynnego języka Niemieckiego;

* Komunikatywnego języka Angielskiego;

* Doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej w branży FMCG);

* Znajomości podstaw księgowości;

* Komunikatywności;

* Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Biuro zlokalizowane przy samej stacji metra;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premii;
  • Szansę rozwoju – Tworzymy nowe środowisko zajmujące się obsługą klientów międzynarodowych;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Zniżki na firmowe produkty (tzw. Deputat)
  • Miesięczne ,,kieszonkowe” na napoje i przekąski;
  • Dodatkowe świadczenia Socjalne;
  • Możliwość wypożyczenia darmowego roweru, skorzystania z zajęć jogi lub biletów do teatru oraz wielu innych dzięki jednemu z dodatkowych benefitów.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

Sofidel Poland Sp. z.o.o.

Grupa Sofidel jest jednym z czołowych światowych producentów papieru do zastosowań sanitarnych i domowych. Została założona w 1966 roku. Obecnie realizuje swoją misję w 12 krajach: Włochy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Niemcy, Szwecja, Polska, Węgry, Grecja, Rumunia oraz USA.

Grupa zatrudnia ponad 6000 pracowników, a sprzedaż netto wynosi 2,173 milionów euro (dane z 2020). Zdolności produkcyjne przekraczają milion ton rocznie (1,428,000 ton w 2020). Regina, najbardziej znana marka firmy, jest obecna na niemal wszystkich rynkach referencyjnych. Inne marki to: Softis, Le Trèfle, Sopalin, Thirst Pockets, KittenSoft, Nalys, Cosynel, Lycke, Nicky, Papernet.

Grupa bierze udział w programie WWF Climate Savers oraz w inicjatywie Global Compact Organizacji Narodów Zjednoczonych. Widząc w zasadach zrównoważonego rozwoju strategiczny czynnik wzrostu gospodarczego oraz kapitału społecznego, podejmuje zobowiązania ograniczające wpływ swojej produkcji na środowisko. Cele Sofidel w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych (GHG) do 2030 r. zostały zatwierdzone przez inicjatywę Science Based Targets (SBTi) jako zgodne z zawartym w porozumieniu paryskim wymogiem ograniczenia średniego wzrostu temperatury znacznie poniżej 2°C.

Customer Services Assistant z językiem Niemieckim, Warszawa