Oferta pracy

Customer Settlement Financial Controller

Samsung Electronics PolskaO firmie

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie poprawności i aktualności cen poprzez rejestrację i weryfikację w systemie SAP,

  • Współpraca z zespołem Product Management w zakresie comiesięcznego planowania,

  • Rozliczenia warunków kontraktowych, w szczególności weryfikacja i uzgodnienie obrotu, spełnienie warunków umownych oraz kalkulacja premii,

  • Rozliczenia rabatów posprzedażowych, w szczególności weryfikacja zgodności z założonymi budżetami, warunkami promocji oraz kalkulacja kwoty wsparcia,

  • Rozliczenie usług marketingowych, w szczególności egzekucja terminowych rozliczeń oraz poprawności udokumentowania wykonania usługi marketingowej,

  • Codzienna współpraca z klientem w celu zapewnienia płynności wzajemnych rozliczeń,

  • Współpraca z zespołem Commercial Finance (w zakresie zarządzania i aktywnego uwalniania niewykorzystanych budżetów), z zespołem Credit Control oraz BI Data Analysis,

  • Tworzenie bieżących raportów i niezbędnych analiz,

  • Zapewnienie skutecznej obsługi zarówno dla klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra znajomość Excel, SAP,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikowania się z osobami na wszystkich szczeblach organizacji,

  • Terminowość i doskonała organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i sumienność,

  • Proaktywność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo na okres 18 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres 18 miesięcy z możliwością przedłużenia współpracy