Oferta pracy

Booksy International Sp. z o.o.

Customer Success Consultant (Outbound Campaigns)

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja kampanii wychodzących do klientów (retencja, up-selling, cross-selling)

  • Realizacja kontaktów wychodzących poprzez telefon, email, czat, social media

  • Przekonywanie klientów do kontynuacji współpracy z Booksy

  • Edukowanie klientów oraz motywowanie ich do skorzystania z nowych funkcjonalności Booksy

  • Dbanie o najwyższy poziom satysfakcji Klientów

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze retencji, telesprzedaży, lub realizacji kampanii wychodzących do klientów

  • Orientacja na cel

  • Zdolność szybkiego uczenia się

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność przekonywania i wywierania wpływu

  • Optymistyczna i entuzjastyczna osobowość

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę zdalną przez kilka pierwszych miesięcy, docelowo pracę w biurze

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i systemu premiowego

  • Pracę w zgranym zespole zawsze gotowym do pomocy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia podnoszące kompetencje z zakresu znajomości produktu

  • Zatrudnienie w szybko rozwijającym się, międzynarodowym start-upie

  • Wiele okazji do integracji - wspólnie świętujemy sukcesy, uprawiamy różne sporty, lubimy wspólnie spędzać czas :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne