Logo Pracuj.pl

Customer Success Manager

CLOUD PARTNERS sp. z o.o.O firmie

8 000–15 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i budowanie relacji z nowymi klientami
  • Rozpoznawanie i kreowanie popytu na rozwiązania chmurowe
  • Prezentowanie portfolio usług firmy
  • Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie oferowanych produktów i usług (firm umożliwia szkolenia AWS, Google, Microsoft Azure)

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata w sprzedaży aktywnej w branży ICT
  • Otwartość, komunikatywność, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Skuteczność w pozyskiwanie nowych klientów przez aktywne działania
  • Swoboda nawiązywania relacji biznesowych
  • Pozytywne nastawienie i motywacja do osiągania wyników
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Ambicja, chęć zwiększania zarobków w uzależnieniu od własnych sukcesów, chęć rozwoju w strukturach firmy.

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań chmurowych AZURE, AWS, Google

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie uzależnione od osiąganych celów
  • Wsparcie działań siecią kontaktów założycieli spółki.
  • Przyjazne i wspierające środowisko pracy
  • Elastyczne formy pracy
  • Rozwój wiedzy w zakresie technologii Microsoft AZURE, AWS, Google Cloud Platform
  • Wsparcie handlowe i techniczne w kontaktach z klientami

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • refundacja kosztów LinkedIn Sales Navigator

CLOUD PARTNERS sp. z o.o.

Cloud Partners sp. z o.o. działa na rynku chmury hybrydowej i publicznej - najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynku branży Information & Communication Technologies.

Klientom biznesowym świadczymy usługi migracji infrastruktury IT do chmury hybrydowej i publicznej (zaprojektowanie, wsparcia procesów migracji, zarządzania i optymalizacji kosztowej środowisk chmury prywatnej, hybrydowej i publicznej). Koncentrujemy się na efektywności kosztowej tych procesów wykorzystując wiedzę własną oraz własne oprogramowanie obniżające rachunki za użytkowanie chmury publicznej – Cloudmizer.com.

Nasza propozycja dla klientów to: „Cost effective journey to hybrid & public cloud”.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Google Cloud, Microsoft Azure, Amazon Web Services. Orange, Netia, Operator Chmury Krajowej.

W związku z rozwojem na rynku polskim poszukujemy doświadczonej w pozyskiwaniu klientów na ww. usługi. Praca zdalna lub/i w oddziale w Warszawie.

Customer Success Manager, Kraków