Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Success Manager

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Unity Group to jeden z największych dostawców IT dla e-biznesu w Polsce. Od ponad 20 lat dostarczamy technologię pozwalającą na realizację transformacji cyfrowej przedsiębiorstw. Oferujemy wsparcie w zakresie doradztwa biznesowego i technologicznego, tworzenia oprogramowania począwszy od analizy, przez projektowanie architektury, wdrażanie i integrację aplikacji, aż po szerokie wsparcie, utrzymanie i rozwój.

    Nasze portfolio to ponad 500 projektów, realizowanych dla średnich i dużych firm, w tym polskich i zagranicznych liderów swoich branż np.: Leroy Merlin, RTV Euro AGD, LPP, Top Secret, Volkswagen Group Polska, Onninen, Tubądzin, Mostostal Warszawa, Archicom, The Greenbrier Companies.

    Miejsce pracy: Kraków

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem w biznesie i/lub sprzedaży, która będzie odpowiedzialna za budowanie trwałych relacji biznesowych, obsługę naszych kluczowych klientów, a także pozyskiwanie nowych.

    Twoje główne zadania i wyzwania, to:

    • współpraca z działem marketingu i realizacji (presales) przy pozyskiwaniu nowych Klientów
    • prowadzenie procesu sprzedaży zgodnie z obowiązującą metodyką (w tym wstępna kwalifikacja i obsługa leadów polskich i zagranicznych)
    • współpraca z zespołami projektowymi przy kreowaniu rozwiązań odpowiadających potrzebom biznesowym Klientów (w szczególności przy projektach z obszaru digital transformation, architektury systemowej i aplikacyjnej, a także projektach integracyjnych)
    • budowanie i rozwijanie trwałych relacji z Klientami
    • (opcjonalnie) udział w projektach doradczych i wdrożeniowych w roli konsultanta biznesowego / architekta rozwiązań biznesowych

    Poszukujemy osoby, która:

    • posiada co najmniej trzyletnie doświadczenie w sprzedaży i/lub accountingu w firmie z obszaru nowych technologii / software developmentu / konsultingu IT
    • posiada doświadczenie w pracy z Klientami B2B (średnie i duże firmy, szczególnie działy IT)
    • potrafi skoordynować pracę własną oraz zespołu wspierającego sprzedaż w sposób efektywny i często pod presją czasu
    • jest gotowa do podróży służbowych (przeciętnie 1-2 razy w tygodniu)
    • nie ma problemu z komunikacją w języku angielskim
    • (mile widziane) zna rynek rozwiązań technologicznych z takich obszarów jak: Platformy Integracyjne (ESB), API Gateway, Business Intelligence, BigData, Software Development

    Chcesz wiedzieć, co będzie ciekawego w Twojej pracy?

    • działania dające możliwość kreowania nowoczesnych rozwiązań IT dla klientów B2B w ramach zespołu doświadczonych specjalistów
    • duże możliwości rozwojowe (m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
    • udział w branżowych konferencjach, targach, dostęp do płatnych branżowych raportów
    • współpraca z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami w Polsce i zagranicą
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • inspirujące środowisko doświadczonych specjalistów i menedżerów
    • elastyczny czas pracy

    Oferujemy:

    Mamy oczywiście standardy w stylu: biblioteka firmowa, pakiet medyczny, pakiet sportowy, owoce, ubezpieczenie na życie itp. ale to, co nas naprawdę wyróżnia to:

    • Zaufanie do ludzi
    • Duży i realny wpływ
      na nasze projekty
    • Odpowiedzialność
      za swój kawałek podłogi
    • Nie robienie rzeczy bez sensu
    • Kultura feedbacku

    Prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".