Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Success Specialist - Ecommerce

GO2MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • WSPÓŁPRACA z dedykowaną grupą klientów i specjalistami zatrudnionymi w agencji (email, rozmowy wideo)

  • OPIEKA nad kontami Amazon (monitorowanie wskaźników, tworzenie i modyfikowanie ofert i ustawień, tworzenie wysyłek, rozwiązywanie bieżących problemów)

  • DBANIE o terminową realizację zadań dla klientów oraz wzrost wyników sprzedaży

  • RAPORTOWANIE wyników sprzedaży, rekomendacji i wykonywanych dla klientów działań

  • ROZWÓJ i nauka w zakresie marketingu, sprzedaży internetowej, ecommerce i Amazona,

Nasze wymagania

  • Pro Kliencki mindset oraz umiejętność nawiązywania relacji

  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży e-commerce / marketplace (Amazon, eBay, Allegro, Kaufland i inne) lub pracy w agencji kreatywnej

  • Inicjatywa własna, chęć nauki i podejmowania nowych wyzwań

  • Kreatywność w działaniu oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • 100% praca zdalna w zaciszu własnego domu

  • Służbowy komputer

  • Możliwość rozwoju i nauki

  • Luźną, partnerską atmosferę pracy

Chcesz pomagać polskim firmom w ekspansji zagranicznej za pomocą sprzedaży internetowej? Dołącz do perspektywicznej branży e-commerce!

Jesteśmy Go2Market.eu - agencją, która pomaga Polskim firmom w rozwoju ich sprzedaży na platformach marketplace (szczególnie Amazon). Poszukujemy osoby, która wesprze nas w codziennej obsłudze kont naszych klientów oraz w rozwoju ich oferty i sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy