Oferta pracy

Customer Success Specialist

No Fluff Jobs sp. z o.o.O firmie

4 1505 550 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Komunikacja, nawiązywanie i budowanie relacji poprzez kontakt mailowy i telefoniczny

  • Edukacja i przeprowadzanie szkoleń online dla Klientów w zakresie korzystania i wdrażania produktów No Fluff Jobs

  • Zbieranie informacji zwrotnych w zakresie rozwoju produktu

  • Badanie poziomu zadowolenia klientów

  • Wspieranie klientów na każdym etapie korzystania z serwisu No Fluff Jobs

Nasze wymagania

  • Kilka lat doświadczenia w obszarze wsparcia klienta B2B

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy z produktem online lub usługą

  • Umiejętność prowadzenia spotkań, szkoleń i prezentacji online

  • Proaktywne podejście do pracy i zadań

  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność priorytetyzowania zadań

  • Zdolności analityczne - umiejętności tworzenia prostych raportów na podstawie danych

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 - będziesz współpracować z anglojęzycznymi klientami

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • 4150 - 5550 zł brutto na umowie o pracę

  • Empowerment - wierzymy, że będziesz wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafisz

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i lekcje angielskiego z native speakerem

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Zgrany zespół zawsze służący wsparciem i start-upową atmosferę

  • Szacunek i transparentność - nasi „szefowie” naprawdę nas słuchają i wierzą w ludzi

  • Nowoczesne biuro przy SKM Wzgórze Św. Maksymilana z dobrą kawą i świeżymi owocami :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

No Fluff Jobs sp. z o.o.

W No Fluff Jobs już od ponad 5 lat z sukcesem zmieniamy standardy rekrutacji IT. Jesteśmy jedynym portalem z ogłoszeniami o pracę w Polsce, który wymaga publikacji widełek płacowych, za co pokochali nas programiści. Doradzamy i edukujemy, w jaki sposób przeprowadzić rekrutacje, aby były nie tylko skuteczne, ale także spełniały oczekiwania kandydatów.

Mimo iż szybko rośniemy, nasze DNA pozostaje niezmienne. Wartości, których ściśle przestrzegamy to transparentność, uczciwość i wzajemny szacunek. Zależy nam na utrzymaniu unikalnej kultury organizacyjnej. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są po prostu fajnymi ludźmi. Tak jak nasi szefowie, z którymi zawsze można porozmawiać przy kawie.

Przewiń do profilu firmy