Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Success Specialist & Management Support

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 23.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Platforma Badań Genetycznych sp. z o.o.

    Zdrowegeny.pl to największa w Polsce, niezależna platforma diagnostyczna skupiającą ofertę badań największych i najlepszych laboratoriów w Polsce. Ułatwiamy dostęp klientom do wyspecjalizowanych i nowoczesnych badań. Obsługujemy kilkanaście tysięcy pacjentów rocznie oraz umożliwiamy wykonanie badania w prawie 500 punktach pobrań w całej Polsce. Zdrowegeny.pl jest podmiotem leczniczym wykonującym działalność leczniczą. Większościowym udziałowcem spółki jest Diagnostyka sp. z o.o. – największa sieć laboratoryjna w Polsce.

    W związku z dynamicznie rosnąca skalą działalności poszukujemy osoby, która wesprze nas jako:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Twoje zadania:

    • Wsparcie klientów w realizacji badań diagnostycznych w punktach pobrań w całej Polsce zamówionych poprzez serwis
    • Kontakt z koordynatorami w regionach we współpracujących laboratoriach (m.in. Diagnostyka, ALAB Laboratoria, Cambridge Diagnostics)
    • Wsparcie procesu realizacji zamówień realizowanych drogą kurierską
    • Przygotowywanie analiz dot. różnych obszarów działalności spółki dla Zarządu i Rady Nadzorczej
    • Współpraca z sieciami afiliacyjnymi
    • Wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji spółki
    • Wsparcie przy obsłudze mediów społecznościowych (opcjonalnie)

    Umiejętności, których oczekujemy:

    • Czerpiesz przyjemność z porozumiewania się z ludźmi
    • Pomysłowość i skuteczność w rozwiązywaniu problemów
    • Samodzielność i zorganizowanie
    • Obsługa Excel

    Dlaczego warto z nami współpracować?

    • Jesteśmy nowoczesną i młodą firmą, będącą częścią Grupy Diagnostyka – największej sieci laboratoryjnej w Polsce
    • Przyjazne środowisko pracy promujące otwartość, inicjatywę i kreatywność
    • Stabilna praca na atrakcyjnych warunkach finansowych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.