Oferta pracy

Customer Success Team Leader

eRecruiter

7 00012 000 brutto / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

eRecruiter

Prosta 68

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie, zarządzanie oraz rozwój podległego zespołu (ok. 4-6 osób)

  • Udział w spotkaniach sprzedażowych podległych pracowników i wspieranie ich w procesie sprzedaży

  • Prowadzenie projektów wewnątrzfirmowych

  • Współpraca i rozwój obecnych klientów systemu eRecruiter

  • Przeprowadzanie dedykowanych działań mających na celu zwiększanie zaangażowania klientów

  • Prowadzenie projektów wdrożeniowych aplikacji eRecruiter wśród klientów

  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń

  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych

  • Współpraca przy rozwoju funkcjonalności systemu eRecruiter

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • min. 4 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (obszar HR, rozwiązania SaaS)

  • Zaangażowanie oraz motywacja do sprzedaży i osiągania celów sprzedażowych swojego zespołu (tzw. drive sprzedażowy)

  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy

  • Gracz zespołowy z umiejętnością budowania relacji biznesowych z klientami ale również w ramach organizacji

  • Umiejętności prezentacyjne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia (wliczona w wynagrodzenie podane w ogłoszeniu)

  • Praca w trybie PRACUJ FLEX (2 dni pracy z biura przy ul. Prostej 68 w Warszawie tygodniowo)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • premia

  • działania rozwojowe

  • dofinansowanie do doposażenia biura domowego

  • treningi umiejętności miękkich

  • dobra lokalizacja biura

  • rekrutacje wewnętrzne i staże wewnętrzne

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Menadżerem i HRBP

2

Spotkanie z Dyrektorem