Oferta pracy

Customer Support

Zonda Exchange

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie mailowe użytkowników giełdy w korzystaniu z platformy,

  • sporadyczne wykonywanie połączeń,

  • analizowanie potrzeb użytkowników,

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

  • praca nad wewnętrznymi projektami.

Nasze wymagania

  • komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista,

  • znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego (min. C1),

  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem oraz zainteresowanie tematyką kryptowalut.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • szansę rozwoju w strukturach firmy,

  • szkolenia twarde (działanie giełdy), miękkie (obsługa klienta) oraz al dente (inne),

  • elastyczny grafik,

  • karta Multisport,

  • możliwość korzystania i pracowania z apartamentów rozsianych po Europie wynajmowanych przez Zondę,

  • lekcje angielskiego w godzinach pracy.

  • komputer służbowy.

O nas

Zonda Global, największa giełda cyfrowych walut w Europie Środkowo-Wschodniej oraz trzecia w Europie. Działamy w dynamicznej i świeżej branży i wiemy, że kryptowaluty oraz blockchain to przyszłość. W Zonda Global wierzymy w autonomię i rozwój pracowników, którzy są sercem całej grupy przedsiębiorstw.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Customer Support. Jesteś osobą ambitną, która nie boi się wyzwań? Pragniesz rozpocząć swoją karierę w świecie kryptowalut i nowych technologii? Dołącz do naszego zespołu i pracuj dla Zonda Global.