Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Customer Support - Pracownik ds. Kontaktów z Klientem

  • Skoczów, Pierściec (pow. cieszyński), śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    CUSTOMER SUPPORT - PRACOWNIK DS. KONTAKTÓW Z KLIENTEM

    Miejsce pracy: Skoczów, Pierściec (pow. cieszyński)

    Zakres obowiązków:

    • pracownik kontroli jakości,
    • wsparcie klienta,
    • rozwiązywanie problemów jakościowych zgłaszanych przez klientów,
    • analizowanie problemów, monitorowanie zadowolenia klienta,
    • znajomość metod i narzędzi do rozwiązywania problemów jakościowych
      (8D, Ishikawa, 5 WHY etc.).

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne, lub wyższe techniczne,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
    • prawo jazdy KAT. B, mobilny,
    • komunikatywny, dyspozycyjny.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie ze stawką miesięczną
    • praca od poniedziałku do piątku,
    • umowa o pracę na czas określony.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Tel. 33 853 33 72