Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Customer Support Specialist z j. niemieckim

Prosoma

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie komunikacji telefonicznej i mailowej z Niemieckimi pacjentami biorącymi udział w testach klinicznych aplikacji

  • Monitorowanie użytkownika w pracy z aplikacją

  • Wprowadzanie danych pacjenta do systemu CMS

  • Zbieranie feedbacku dot. Aplikacji

  • Prowadzenie akcji edukacyjnych i marketingowych wspierających rozwój firmy na rynku niemieckim

  • Tworzenie materiałów marketingowych

  • Wsparcie działu produktu w zakresie adaptacji do wymagań rynku niemieckiego pod kątem językowym i kulturowym

Nasze wymagania

  • Płynna znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej C1 w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • Chęć do prowadzenia komunikacji telefonicznej i mailowej z pacjentami - użytkownikami aplikacji w ramach przeprowadzanych badań klinicznych

  • Umiejętność nawiązywania relacji i aktywnego słuchania

  • Doświadczenie w branży medycznej i badaniach klinicznych nie jest konieczne

  • Praktyczna znajomość narzędzi MS Office

  • Umiejętność skutecznej i sprawnej realizacji zadań

Mile widziane

  • Proaktywność w podejmowaniu zadań, samodzielność, kreatywność i skrupulatność!

  • Umiejętności organizacyjne i zorientowanie na potrzeby klienta, komunikatywność

  • Absurdalny entuzjazm :)

  • Wykształcenie psychologiczne/z zakresu nauk społecznych, niesamowicie się przyda w tej pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenie i możliwość pracy w obszarze prawdziwej, międzynarodowej innowacji

  • Realny i znaczący wpływ na kierunki rozwoju firmy

  • Wpływ na zdrowie wielu ludzi!

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy w trybie home-office

  • Wspierające środowisko pracy

Prosoma

Prosoma to start-up z obszaru Digital Health budujący oprogramowanie dla psychoonkologii. Inaczej mówiąc - tworzymy aplikacje mobilne wspierające proces leczenia pacjentów z rakiem i pomagające radzić sobie ze stresem i depresją. Działamy od blisko 3 lat wdrażając nasze rozwiązania w Niemczech, Polsce i USA. Wspiera nas najlepszy na świecie zespół terapeutów; graficy, artyści i animatorzy, a także trzy fundusze inwestycyjne.

Poszukujemy ambitnego Customer Support Specialist z j. Niemieckim (biegły)

Praca zdalna lub w biurze we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy