Oferta pracy

Multishoring Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Customer Value Specialist

Multishoring Sp. z o.o. Spółka komandytowa O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 09 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja poprawności dokumentów

  • Koordynowanie przygotowywania ofert handlowych we współpracy z innymi działami

  • Rejestracja zadań i informacji w systemie sprzedażowym CRM, dbanie o ich poprawność

  • Uczestniczenie w spotkaniach z klientami (telekonferencje, spotkania online), tworzenie notatek ze spotkań i koordynowanie dalszych kroków

  • Umawianie spotkań z klientami

  • Nadzór czatów na stronach www

Nasze wymagania

  • Z łatwością budujesz relacje z innymi ludźmi i umiesz pracować w zespole

  • Umiesz dostrzec i nazwać problemy

  • Dobrze organizujesz swój czas

  • Jesteś nastawiony na wysoką jakość swojej pracy

  • Chciałbyś się związać z nami na dłużej

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • Masz swobodę w poruszaniu się po Internecie, wyszukiwaniu informacji i obsługi pakietu MS Office

  • Preferowane są osoby do przyuczenia, które zdobyły już pierwsze doświadczenie w pracy biurowej lub obsłudze klienta i pokrewnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Różne ścieżki rozwoju

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity do wyboru: opieka medyczna, karta Multisport, możliwość dofinansowania do obiadów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Firma Multishoring działa na rynku usług IT od 2011 roku i specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania w modelu nearshore. Naszą najmocniejszą stroną są kompetencje Microsoftowe oraz Integracyjne. Współpracujemy z ponad 2 000 konsultantów IT, świadcząc usługi dla takich marek jak Tikkurila, HL-Display czy Pernod-Ricard.

Przewiń do profilu firmy

W CV prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez MULTSHORING Sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zgoda dotyczy także przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MULTSHORING Sp. z o.o. Spółka komandytowa"

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się poniżej:

Prosimy o przysłanie CV z dopiskiem: Customer Value Specialist w tytule maila.