Oferta pracy

Customs Specialist

Corning

  • Tarczyńska 114, Mszczonów
    Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Corning

Tarczyńska 114

Mszczonów

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie przedsiębiorstwa do realizacji dostaw oraz wysyłek na terenie Unii Europejskiej oraz z/do Krajów Trzecich;

  • przygotowanie przedsiębiorstwa do prowadzenia składu celnego;

  • kompleksowa obsługa celna przedsiębiorstwa w zakresie realizowanych dostaw oraz wysyłek poprzez przygotowywanie i kontrolę dokumentacji eksportowej i importowej oraz kontrolę rozliczeń należności celnych;

  • przygotowywanie deklaracji INTRASTAT;

  • stała współpraca z Organami Celnymi, reprezentowanie pracodawcy w tym zakresie;

  • budowanie relacji z Urzędami Celnymi ;

  • współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi (odprawy celne);

  • aktywna współpraca i bardzo dobra komunikacja z pozostałymi działami;

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższe (preferowane zarządzanie logistyką, stosunki międzynarodowe);

  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku;

  • Znajomość programu Huzar;

  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących gospodarczych procedur celnych;

  • Znajomość prawa celnego, dokumentacji celno-podatkowej;

  • Doświadczenie w sporządzaniu deklaracji INTRASTAT;

  • Biegła znajomość obsługi komputera (znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem);

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Komunikatywność , łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

  • Dobra znajomość j. angielskiego (B1 lub wyższy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Corning

Jesteśmy firmą, która wynalazła światłowód i opracowała najlepszą technologię jego produkcji. Około 40% wszystkich światłowodów na świecie zostało wyprodukowanych właśnie przez nas. Pracujemy w kulturze opartej na zaangażowaniu, współpracy i ciągłym dążeniu do doskonałości.

W Mszczonowie pod Warszawą powstaje pierwsza w Polsce fabryka włókna światłowodowego – jeden z najbardziej innowacyjnych zakładów produkcyjnych typu hi-tech w Europie. Ta wyjątkowa inwestycja typu greenfield otwiera nowe możliwości zarówno przed inżynierami, specjalistami, jak i pracownikami produkcji.

Na pracowników zatrudnionych w nowym zakładzie czeka zautomatyzowany park maszynowy oraz możliwość udziału w transferze najnowocześniejszej technologii i kształtowania całego procesu produkcji.

Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska inżynieryjne oraz specjalistyczne w obszarach m.in.: finansów, logistyki czy HR. Jest to najlepszy moment, aby do nas dołączyć.

Zapraszamy do sprawdzenia najnowszych ofert pracy!

Przewiń do profilu firmy