Oferta pracy

Cyber Security Data Analyst

ING Tech PolandO firmie

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Twój zakres obowiązków

Rozwijamy i utrzymuejmy globalną aplikację do raportowania wyników procesów z zakresu bezpieczeństwa IT. Zespół jest silnie zmotywowany i chętnie dzieli się wiedzą. Współpracujemy z różnymi jednostkami biznesowymi ING z całego świata.

Podział czasu pracy
40%

praca z danymi (analizy, raporty, konsultacje)

25%

projektowanie i testy narzędzi

25%

rozwój rozwiązań

10%

spotkania

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe – preferowany profil IT,

  • Masz co najmniej 1 rok doświadczenia w analizie danych,

  • Masz znajomość SQL i/lub Python,

  • Masz umiejętność pracy na zbiorach danych,

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • Potrafisz pracować w zespole,

  • Potrafisz wykazywać inicjatywę,

  • Masz umiejętności komunikacyjne - w tym łatwość w prezentacji wyników,

  • Masz umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Cechuje Cię energia i pasja.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT,

  • Doświadczenie w projektach z obszaru Big Data,

  • Znajomość algorytmów statystycznych i uczenia maszynowego,

  • Projektowanie rozwiązań z zakresu raportowania stanu infrastruktury pod kątem podatności, niezgodności i zdarzeń bezpieczeństwa IT

  • Opracowywanie, przeprowadzanie oraz raportowanie wyników testów aplikacji,

  • Tworzenie rozwiązań wykorzystujących Machine Learning (analiza danych, budowa modeli, testowanie hipotez, interpretacja wyników),

  • Analiza wykrytych zagrożeń,

  • Doświadczenie we współpracy z zespołem developerskim oraz zajmującym się monitoringiem bezpieczeństwa IT.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu