Logo Pracuj.pl

Cyber Security Data Analyst

ING Tech PolandO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

ING Tech Poland

Konduktorska 35

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Rozwijamy i utrzymuejmy globalną aplikację do raportowania wyników procesów z zakresu bezpieczeństwa IT. Zespół jest silnie zmotywowany i chętnie dzieli się wiedzą. Współpracujemy z różnymi jednostkami biznesowymi ING z całego świata.

Podział czasu pracy

40%

praca z danymi (analizy, raporty, konsultacje)

25%

rozwój rozwiązań

25%

projektowanie i testy narzędzi

10%

spotkania

Nasze wymagania

  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne by jasno i treściwie przedstawiać pomysły, fakty i opinie zarówno w mowie, jak i w piśmie.
  • Masz umiejętność analizy i rozwiązywania problemów by zidentyfikować problem, przeanalizować i połączyć kluczowe informacje w celu znalezienia właściwego rozwiązania.
  • Jesteś skoncentrowany na potrzebach klienta by oferować odpowiednie wsparcie dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów oraz rozumieć i sprostać ich potrzebom i oczekiwaniom.
  • Masz wykształcenie wyższe – preferowany profil IT,
  • Masz co najmniej 1 rok doświadczenia w analizie danych,
  • Masz znajomość SQL i/lub Python,
  • Masz umiejętność pracy na zbiorach danych,

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT,
  • Doświadczenie w projektach z obszaru Big Data,
  • Znajomość algorytmów statystycznych i uczenia maszynowego,
  • Projektowanie rozwiązań z zakresu raportowania stanu infrastruktury pod kątem podatności, niezgodności i zdarzeń bezpieczeństwa IT
  • Opracowywanie, przeprowadzanie oraz raportowanie wyników testów aplikacji,
  • Tworzenie rozwiązań wykorzystujących Machine Learning (analiza danych, budowa modeli, testowanie hipotez, interpretacja wyników),
  • Analiza wykrytych zagrożeń,
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem developerskim oraz zajmującym się monitoringiem bezpieczeństwa IT.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • gry wideo w pracy
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Cyber Security Data Analyst, Konduktorska 35, Katowice