Oferta pracy

CyberArk- DevOps Engineer

ING Tech Poland

  • Konduktorska 35, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Konduktorska 35

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CyberArk

  • Agile

Twój zakres obowiązków

Zespół Privileged Account Security zajmuje się przede wszystkim zapewnieniem bezpieczeństwa użycie wysoce uprzywilejowanych kont. Skupiamy się na wdrażaniu rozwiązań które automatyzują proces zarządzania hasłami, a jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo wszystkich systemów IT poprzez zmniejszanie okien czasowych, w których niepowołane osoby mogą wejść w posiadanie "kluczy do królewstwa".

Nasza praca w dużej mierze polega na utrzymaniu już istniejących systemów, które pełnią krytyczną rolę w strukturze bezpieczeństwa systemów IT. Dodatkowo poszerzamy zakres możliwości które oferuje nasze narzędzie by wychodzić na przeciw rosnącym potrzebom naszych użytkowników. Do naszych obowiązków należy też zapewnianie zgodności narzędzia z wszystkimi wymaganiami związanymi z zmniejszaniem ryzyka ponoszonego przez firmę. Wśród zadań które wykonujemy są też takie, które wymagają podróży zagranicznych.

Bycie członkiem naszego składu wiąże się z koniecznością radzenia sobie z wysokimi wymaganiami, umiejętnością znajdowania rozwiązań problemów na bazie doświadczenia i szybkiej analizy dostępnych informacji. Wielokrotnie pokazaliśmy że współpracując i dzieląc się doświadczeniami jesteśmy w stanie osiągać stawiane przed nami cele.

Nasze wymagania

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,

  • Znasz systemy operacyjne z rodziny Windows lub Unix,

  • Znasz podstawowe zagadnienia związane z sieciami komputerowymi,

  • Jesteś terminowy, dokładny, rzetelny i odpowiedzialny,

  • Jesteś komunikatywny i otwarty na pracę z ludźmi/ klientem.

Mile widziane

  • Znajomość produktów firmy CyberArk lub podobnych im rozwiązań klasy Password Vault,

  • Wykształcenie informatyczne lub doświadczenie w branży IT,

  • Znajomość podstaw języków skryptowych,

  • Certyfikaty z obszaru IT potwierdzające posiadaną już wiedzę,

  • Zainteresowanie i wiedza na temat bezpieczeństwa systemów IT,

  • Znajomość metodologii Agile.

Podział czasu pracy
50%

Utrzymanie globalnego narzędzia

20%

Przygotowywanie nowych możliwości narzędzia

10%

Kontakt z klientem

10%

Podróże biznesowe

10%

Prace rozwojowe

To oferujemy

  • Wielokierunkowy rozwój

  • Certyfikacje i transfer wiedzy

  • Najnowsze technologie

  • Międzynarodowe projekty

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu