Oferta pracy

Cybersecurity Manager

BURY Sp. z o.o.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy w zakresie działań Cybersecurity,

  • Współtworzenie i doskonalenie Systemu Zarządzania Cyberbezpieczeństwem według ISO/ SAE DIS 21 434.

  • Przygotowywanie analiz zagrożeń i oceny ryzyka dla produktów oraz identyfikacja potencjalnych podatności produktów związanych z Cybersecurity,

  • Rozpoznanie, analiza i nadzór nad wymaganiami prawnymi i wymaganiami klienta w zakresie Cybersecurity,

  • Współtworzenie procesów Cybersecurity i instrukcji pracy dla rozwoju, produkcji i postprodukcji,

  • Monitorowanie rynku, analizy incydentów Cybersecurity.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Elektronika, Informatyka, Elektrotechnika, lub pokrewne),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość normy ISO/SAE DIS 21 434,

  • Znajomość systemów Car-Infotainment w branży Automotive,

  • Doświadczenie w zakresie oprogramowania wbudowanego (C/C++), architektury oprogramowania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • możliwość bezpośredniego kontaktu z dostawcami w branży motoryzacyjnej OEM

  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach

  • pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole

  • dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe, kino

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kino

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 15.08.2022 r.

Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany ofertą - kliknij Aplikuj!

Międzynarodowa firma z branży elektronicznej, renomowany na międzynarodowym rynku producent nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie technologii telekomunikacyjnych oraz elektromobilności wykorzystywanych w branży Automotive.

Przewiń do profilu firmy