Oferta pracy

Cybersecurity Specialist (f/m)

Fiberhost

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Nessus

  • Burp

  • PKI

  • SIEM

  • WAF

  • IDS

Mile widziane

  • Splunk

  • TENABLE

  • PAM

  • IPS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zdarzeń w systemie SIEM

  • Realizacja audytów wewnętrznych aplikacji web, mobilnych oraz systemów

  • Zarządzanie certyfikatami

  • Analiza incydentów i obsługa

  • Udział w projektach wdrożeniowych Cybersecurity

  • Konsultacje Cybersecurity w projektach IT i nie tylko

  • Praca z najnowszymi technologiami

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów Linux i Windows

  • wiedza z zakresu konfiguracji podstawowych usług: HTTP/HTTPS, FTP, DNS, NFS, SSH, RDP, LDAP

  • wiedza z zakresu konfiguracji sieci (routing, switching)

  • doświadczenie w administracji systemami informatycznymi

  • wiedza z zakresu OWASP, MITTRE ATT&CK, ENISA, KSC

  • Samodzielność

  • Język angielski - pozwalający na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Certyfikaty cyberbezpieczeństwa jak np. CISP, CEH, OSCP

  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa pracy w chmurze

  • umiejętność hardeningu rozwiązań na podstawie benchmarku CIS, NIST

  • Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie

  • Język angielski – poziom B1

Podział czasu pracy
65%

Nowe projekty

35%

Praca operacyjna

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – Ty decydujesz, skąd pracujesz

  • stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce

  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00

  • dostęp do pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna z dostępem do pakietu stomatologicznego dla pracowników i ich bliskich, karta sportowa, dostęp do kafeterii świadczeń, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • Internet za 0 zł!

  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych

  • krótki piątek - weekend można zacząć już o 14:00

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

Fiberhost

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo.

Przewiń do profilu firmy