Logo Pracuj.pl

Cybersecurity Specialist (f/m)

FiberhostO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Nessus

  • Burp

  • PKI

  • SIEM

  • WAF

  • IDS

Mile widziane

  • Splunk

  • TENABLE

  • PAM

  • IPS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zdarzeń w systemie SIEM
  • Realizacja audytów wewnętrznych aplikacji web, mobilnych oraz systemów
  • Zarządzanie certyfikatami
  • Analiza incydentów i obsługa
  • Udział w projektach wdrożeniowych Cybersecurity
  • Konsultacje Cybersecurity w projektach IT i nie tylko
  • Praca z najnowszymi technologiami

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów Linux i Windows
  • wiedza z zakresu konfiguracji podstawowych usług: HTTP/HTTPS, FTP, DNS, NFS, SSH, RDP, LDAP
  • wiedza z zakresu konfiguracji sieci (routing, switching)
  • doświadczenie w administracji systemami informatycznymi
  • wiedza z zakresu OWASP, MITTRE ATT&CK, ENISA, KSC
  • Samodzielność
  • Język angielski - pozwalający na swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Certyfikaty cyberbezpieczeństwa jak np. CISP, CEH, OSCP
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa pracy w chmurze
  • umiejętność hardeningu rozwiązań na podstawie benchmarku CIS, NIST
  • Odnajdujesz się w pracy przy kilku projektach jednocześnie
  • Język angielski – poziom B1

Podział czasu pracy

65%

Nowe projekty

35%

Praca operacyjna

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • home office w połączeniu z pracą w biurze – Ty decydujesz, skąd pracujesz
  • stanowisko w strukturach lidera w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7:00 a 9:00
  • dostęp do pakietu benefitów (prywatna opieka medyczna z dostępem do pakietu stomatologicznego dla pracowników i ich bliskich, karta sportowa, dostęp do kafeterii świadczeń, dofinansowanie do urlopu, ubezpieczenie grupowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • Internet za 0 zł!
  • ubezpieczenie w podróżach zagranicznych
  • krótki piątek - weekend można zacząć już o 14:00

Etapy rekrutacji

1

Selekcja aplikacji

2

Kontakt z wybranymi osobami i zaproszenie na spotkanie

3

Rozmowa online z HR i managerem

Jesteśmy liderem w budowie i zarządzaniu nowoczesną infrastrukturą światłowodową w Polsce oraz dostawcą najszybszego Internetu w kraju, z którego usług korzysta każdego dnia ponad 295 tys. klientów.

Jako pracownicy jesteśmy przede wszystkim zaangażowanymi, pełnymi energii i entuzjazmu ludźmi. To dzięki nam firma się rozwija, dlatego o każdego pracownika dbamy tak samo.

Cybersecurity Specialist (f/m), zachodniopomorskie