Cybersecurity Tester

Cyclad

20 00028 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • OWASP

Mile widziane

  • Burp

  • ZAP

System operacyjny

O projekcie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości. Obecnie, dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się banków w Polsce poszukujemy Specjalisty ds. Testów Cyber-bezpieczeństwa.

Informacje o projekcie:

• Lokalizacja: Gdańsk, Warszawa, Kraków

• Sektor: Bankowość

• Projekt: Testowanie manualne bezpieczeństwa wewnętrznych aplikacji banku-webowych, mobilnych i desktopowych

• Kontrakt: Umowa o pracę

• Stawka: 20 000 – 28 000 PLN brutto

• Czas trwania projektu: stała współpraca

• Tryb pracy: praca hybrydowa (60% home office, 40% biuro)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie manualnych testów bezpieczeństwa systemów IT

  • Badanie bezpieczeństwa konkretnych aplikacji wewnętrznych banku-webowych, mobilnych i desktopowych

  • Przeprowadzanie kontroli bezpieczeństwa systemów i procesów bankowych, kontroli dostawców banku, analiz ryzyka, a także raportowania ich wyników

  • Proponowanie i nadzór merytorycznych wdrożeń rozwiązań minimalizujących zidentyfikowane słabości zabezpieczeń

  • Opiniowanie regulacji wewnętrznych i umów z dostawcami zewnętrznymi

  • Przygotowanie i aktualizowanie technicznych standardów i wytycznych bezpieczeństwa IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze audytu/kontroli bezpieczeństwa obszaru IT

  • Znajomość metodyki OWASP

  • Umiejętność prowadzenia manualnych testów bezpieczeństwa systemów IT (www lub mobile)

  • Potrafisz jasno i syntetycznie prezentować swoje spostrzeżenia i rzeczowo uzasadniać wnioski

  • Potrafisz krytycznie spojrzeć na procesy, szacować ryzyka, związane z powiązaniami miedzy systemami

  • Samodzielność, pomysłowość, sumienność i nastawienie na kreatywne i nieszablonowe rozwiązywanie problemów

  • Gotowość na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy

  • Interesujesz się tematyką bezpieczeństwa IT

  • Posiadanie przez Ciebie doświadczenia w administracji systemami Linux/Windows lub zarządzaniu siecią komputerową

  • Posiadanie branżowych certyfikatów takich jak audytor normy ISO27001 (lub po prostu znajomość i zrozumienie tej normy), CISSP, OSCP itp.

  • Znajomość aspektów bezpieczeństwa związanych z chmurą publiczną oraz prywatną

  • Znajomość sektora finansowego

  • Wiedza nt. bezpieczeństwa usług chmurowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz ryzyka

  • Wiedza nt. działania i obsługi skanerów bezpieczeństwa infrastruktury i webaplikacji, narzędzi typu Burp/ZAP i pokrewnych

  • Doświadczenie w edukacji pracowników lub klientów w zakresie cyberbezpieczeństwa

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • specjalista cyberbezpieczeństwa

Tak pracujemy nad projektem

  • pentesty

  • testy manualne

To oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem w przedziale 20-28k pln brutto/msc

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę w systemie hybrydowym (60% home office, 40% biuro)

  • Pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce

  • Realny i widoczny wpływ na kształt i bezpieczeństwo nowych innowacyjnych usług i systemów

  • Interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (m.in. w kierunku prowadzenia technicznych testów bezpieczeństwa)

  • Dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • international work environment

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online z Hiring Managerem

Cyclad

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT, zajmująca się outsourcingiem rozwiązań HR i usług informatycznych.

- Myślimy i działamy globalnie

- Oferujemy duże możliwości rozwoju

- Jesteśmy obecni w 7 biurach na 3 kontynentach

Przewiń do profilu firmy