Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Członek Zarządu ds. Produkcji

PZL SĘDZISZÓW S. A.O firmie

  • Sędziszów Małopolski

    Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie sektorem produkcyjnym: produkcja, technologia, jakość, utrzymanie ruchu, łańcuch dostaw,

  • Nadzór nad inwestycjami i modernizacjami,

  • Nadzór nad stałym wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych,

  • Inicjowanie i wdrażanie przedsięwzięć wspomagających realizację zatwierdzonych celów i strategii Spółki oraz zmierzających do zwiększenia osiąganych efektów ekonomicznych,

  • Ścisła współpraca z Radą Nadzorczą oraz Właścicielem Spółki,

  • Nadzór nad tworzeniem i realizacją planu budżetowego,

  • Odpowiedzialność za jakość i wielkość produkcji w Spółce poprzez skuteczne zarządzanie wszystkimi obszarami z uwzględnieniem założeń budżetowych,

  • Skuteczne zarządzanie i komunikacja z kadrą menedżerską i z całym zakładem produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • Min 5-letnie doświadczenie w branży produkcyjnej, automotive lub pokrewnej np. lotnictwa,

  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych,

  • Zapewnienie realizacji celów produkcyjnych zgodnie z potrzebami firmy,

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,

  • Umiejętność podejmowania decyzji, wysoka inicjatywa w działaniu, dokładność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów,

  • Umiejętność pracy w oparciu o cele, plany oraz wskaźniki,

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych,

  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych,

  • Niekaralność i brak toczących się postępowań karnych

  • Kompetencje menedżerskie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i motywowania zespołu,

  • Mobilności, gotowości do podróży służbowych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji,

  • Kompetentny zespół i przyjazną atmosferę,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w wybranych konferencjach.

PZL SĘDZISZÓW S. A.

PZL Sędziszów S.A. to lider w dziedzinie produktów filtracyjnych. Od ponad 75 lat produkujemy filtry paliwa, powietrza i olejów smarnych do wszelkiego rodzaju silników i urządzeń roboczych, filtracji powietrza, mediów roboczych i chłodziw. Od prawie 60 lat zakład prowadzi też zaawansowane badania w dziedzinie rozwoju technologii produkcji rozwiązań filtracyjnych. PZL Sędziszów należy do Grupy Kapitałowej UNIMOT.

Przewiń do profilu firmy