Logo Pracuj.pl

Członek Zarządu ds. Produkcji

Klient Pracuj.plO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie sektorem produkcyjnym: produkcja, technologia, jakość, utrzymanie ruchu, łańcuch dostaw,
  • Nadzór nad inwestycjami i modernizacjami,
  • Nadzór nad stałym wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych,
  • Inicjowanie i wdrażanie przedsięwzięć wspomagających realizację zatwierdzonych celów i strategii Spółki oraz zmierzających do zwiększenia osiąganych efektów ekonomicznych,
  • Ścisła współpraca z Radą Nadzorczą oraz Właścicielem Spółki,
  • Nadzór nad tworzeniem i realizacją planu budżetowego,
  • Odpowiedzialność za jakość i wielkość produkcji w Spółce poprzez skuteczne zarządzanie wszystkimi obszarami z uwzględnieniem założeń budżetowych,
  • Skuteczne zarządzanie i komunikacja z kadrą menedżerską i z całym zakładem produkcyjnym.

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w branży produkcyjnej, automotive lub pokrewnej np. lotnictwa,
  • Wyszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i produkcyjnych,
  • Zapewnienie realizacji celów produkcyjnych zgodnie z potrzebami firmy,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, wysoka inicjatywa w działaniu, dokładność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele, plany oraz wskaźniki,
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz długoterminowych planów finansowych,
  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych,
  • Niekaralność i brak toczących się postępowań karnych,
  • Kompetencje menedżerskie w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i motywowania zespołu,
  • Mobilności, gotowości do podróży służbowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji,
  • Kompetentny zespół i przyjazną atmosferę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w wybranych konferencjach.

Firma z branży motoryzacyjnej z siedzibą w okolicach Rzeszowa poszukuje kandydata na stanowisko Członka Zarządu ds. Produkcji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Członek Zarządu ds. Produkcji, śląskie