Oferta pracy

Członek Zarządu ds. Rozwoju

BIGRAM S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, polskiej firmy działającej od ponad 30-lat na rynku wydawniczym, specjalizującej się w dostarczaniu profesjonalnych informacji o tematyce specjalistycznej.

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój działalności spółki zgodnie z przyjętą strategią

  • Odpowiedzialność za rozwój biznesu online

  • Rozwój kanału e-commerce oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży

  • Kreowanie polityki rozwoju nowych obszarów biznesowych

  • Tworzenie nowych produktów i usług

  • Odpowiedzialność za rozwój produktów oraz pozyskiwanie nowych grup docelowych

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji

  • Organizacja prac badawczych spółki

  • Zarządzanie projektami

  • Opracowywanie analiz rentowności i opłacalności projektów

  • Ocena i rozwój nowych możliwości marketingowych dla produktów i usług

  • Budowanie świadomości marki

  • Tworzenie raportów na potrzeby zarządu

  • Ścisła współpraca z innymi strukturami firmy

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w obszarze rozwoju biznesu on-line/ e-commerce/ digitalizacji

  • Mile widziane doświadczenie w branży medialnej/ wydawniczej

  • Umiejętność analizy informacji dotyczących rozwoju biznesu

  • Umiejętność myślenia strategicznego

  • Umiejętność budowania i rozwoju biznesu

  • Silnie ukształtowane kompetencje przywódcze

  • Znajomość języka angielskiego

  • Samokształcenie

  • Znajomość metodyki OKR, lub innych metodyk zarzadzania przez cele

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Samochód służbowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy