Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Członek Zarządu – Dyrektor Operacyjny

Skotan S.A.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Rada Nadzorcza Skotan S.A. w Chorzowie, ul. Dyrekcyjna 6 poszukuje ambitnych i doświadczonych managerów na stanowisko:

Członek Zarządu - Dyrektor Operacyjny

Opis stanowiska:

  • zarządzanie operacyjne Spółką oraz dbałość o jej rozwój
  • nadzorowanie procedur handlowych Spółki,
  • nadzorowanie procesów produkcyjnych Spółki,
  • motywowanie zespołu do realizacji założonych celów,
  • analiza danych rynkowych oraz działań konkurencji
  • reprezentowanie Spółki w Polsce i zagranicą

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku wyższym kierowniczym w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem (Dyrektor Operacyjny / Handlowy)
  • doświadczenie zawodowe w branży handlowej/produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami
  • znajomość zagadnień i obowiązków związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz budowania relacji
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • komunikatywna znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem kandydata

Zgłoszenie na stanowisko Członka Zarządu powinno zawierać :

  • list motywacyjny
  • CV
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i inne posiadane uprawnienia
  • oświadczenie o niekaralności,
  • oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną* dotyczącą ochrony danych osobowych,
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Członka Zarządu – Dyrektora Operacyjnego w spółce Skotan S.A., zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływy takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.).”

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

Rada Nadzorcza zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia oraz nie zwraca przesłanych dokumentów aplikacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne