Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Członek Zarządu

DOMAR MAŁOPOLSKA S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Dyrektor/Prezes

Firma Farmaceutyczna zatrudni na stanowisko Członka Zarządu spółki.

Opis stanowiska:

  • Kierowanie spółką w zastępstwie prezesa zarządu
  • Prowadzenie i nadzorowanie spraw administracyjnych związanych z funkcjonowaniem firmy
  • Organizacja i zarządzanie pracą zakładu produkcji leków w systemie GMP,
  • Wyznaczanie celów, egzekwowanie wyników,
  • Współpraca z partnerami handlowymi,
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta,
  • Budowanie relacji oraz prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami,
  • Nadzór nad prowadzonymi działaniami,
  • Raportowanie wyników do Zarządu,
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie zakładu,
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem pracowników, ich rozwojem i motywacją

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku Członka Zarządu lub Dyrektora w firmie farmaceutycznej,
  • Bardzo dobra znajomość branży farmaceutycznej,
  • Wysoka świadomość biznesowa oraz praktyczna wiedza z zakresu zarządzania, ekonomii oraz prawa,
  • Współudział w tworzeniu długofalowej strategii oraz wdrażanie planów operacyjnych i budżetów,
  • Doskonała znajomość technik negocjacji handlowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, programów CRM,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne,
  • Wykształcenie wyższe medyczne,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Premia roczna po okresie próbnym, uzależniona od realizacji wyników
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt,
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • Możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

Ogłoszenie archiwalne