Oferta pracy

Członek Zarządu

Pharmacy Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju Spółki

  • opracowanie i przygotowanie budżetu i planów finansowych Spółki

  • odpowiedzialność za realizację wyników spółki i założonych celów

  • planowanie i nadzór nad realizacją inwestycji związanych z działalnością operacyjną Spółki

  • inicjowanie i realizacja działań zmierzających do umocnienia i zwiększenia pozycji Spółki na rynku oraz budowania jej pozytywnego wizerunku

  • rozbudowa sieci klientów i stałe poszerzanie zakresu usług zgodnie z zapotrzebowaniem rynkowym

  • zarządzanie zespołem pracowników w szczególności definiowanie celów i zadań oraz analiza ich wykonania wraz z kontrolą wskaźników ekonomicznych

  • reprezentowanie Spółki w kontaktach z partnerami biznesowymi oraz organami administracji Państwowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość branży farmaceutycznej

  • doświadczenie na stanowisku menadżerskim wysokiego szczebla

  • doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu planów strategicznych i operacyjnych oraz budżetów spółek

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • umiejętność pracy w zespole i dzielenia się wiedzą

  • zdolności negocjacyjne i komunikacji interpersonalnej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników i osiąganych celów

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • przyjazną atmosferę i kulturę organizacyjną

Pharmacy Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką, zarządzającą Siecią Aptek Partnerskich 4 Pory Roku, jedną z największych w Polsce pod względem liczby placówek, zrzeszającą pod sobą ponad 140 aptek. Działamy wyjątkowo elastycznie, ale naszym partnerom biznesowym oferujemy jasno określone korzyści finansowe. Jesteśmy częścią Grupy Farmaceutycznej Investcare - razem z hurtownią farmaceutyczną Medicare-Galenica oraz portalem rezerwacyjnym allecco.pl.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.