Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Członek Zarządu Nadzorujący Podejmowanie Decyzji Inwestycyjnych

TYR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, prezes

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie strategii działania Towarzystwa,

  • przygotowywanie propozycji nowych produktów i usług mających zwiększyć skalę działania Towarzystwa,

  • sprawowanie nadzoru nad podległymi obszarami działalności Towarzystwa, w tym nad jednostkami organizacyjnymi Towarzystwa, a w szczególności sprawowanie kontroli wykonania zadań przez poszczególne jednostki organizacyjne Towarzystwa,

  • sprawowanie stałego nadzoru nad wykonywaniem przez podmioty zewnętrzne zadań na rzecz Towarzystwa,

  • organizowanie współpracy pomiędzy poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi,

  • dokonywanie czynności w sprawach z zakresu prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Spełnianie łącznie poniższych wymagań jest warunkiem koniecznym:

  • wykształcenie wyższe lub wykształcenie wyższe uzyskane za granicą uznane w Rzeczypospolitej Polskiej, na podstawie przepisów odrębnych (posiadanie statusu doradcy inwestycyjnego, o którym mowa w art. 126 ust. 3 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi będzie dodatkowym atutem),

  • staż pracy nie krótszym niż 3 lata na kierowniczym lub samodzielnym stanowisku w instytucjach rynku finansowego lub pełnieniem przez ten okres funkcji w organach tych instytucji – w zakresie podejmowania decyzji inwestycyjnych,

  • doświadczenie na kierowniczym lub samodzielnym stanowisku lub w ramach pełnionej funkcji członka zarządu w zakresie czynności związanych z podejmowaniem decyzji inwestycyjnych oraz stosowaniem strategii inwestycyjnych w instytucji rynku finansowego, w tym z podejmowaniem na kierowniczym lub samodzielnym stanowisku, decyzji inwestycyjnych dotyczących portfeli inwestycyjnych funduszy zarządzanych przez towarzystwo lub portfeli, w skład których wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych, zarządzanych przez towarzystwo, lub doświadczenie związane pełnioną funkcją członka zarządu towarzystwa i nadzorowaniem czynności związanych z podejmowaniem decyzji inwestycyjnych.

  • Wiedza w zakresie instrumentów finansowych, zarządzania aktywami i portfelami inwestycyjnymi, działalności inwestycyjnej, rekomendacji inwestycyjnych, doradztwa inwestycyjnego, strategii inwestycyjnych oraz analiz rynku, w tym analizy ekonomicznej, fundamentalnej i technicznej,

  • pełna zdolność do czynności prawnych,

  • zaświadczenie o niekaralności za przestępstwo umyślne lub przestępstwo skarbowe,

  • nieposzlakowana opinia w związku ze sprawowanymi funkcjami.

  • 2. Brak określonych w przepisach prawa ograniczeń lub zakazów zajmowania stanowiska członka organu zarządzającego w spółkach handlowych

  • 3. Posiadanie jednego z wymienionych certyfikatów lub tytułów:

  • stopień naukowy doktora nauk ekonomicznych lub prawnych,

  • tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata lub tytuł biegłego rewidenta,

  • tytuł zawodowy doradcy inwestycyjnego lub maklera papierów wartościowych,

  • ukończone studia Master of Business Administration (MBA),

  • certyfikat Chartered Financial Analyst (CFA),

  • certyfikat Certified International Investment Analyst (CIIA),

  • certyfikat Association of Chartered Certified Accountants (ACCA),

  • zaliczony pozytywnie wynik egzaminu dla kandydatów na członków organów nadzorczych przed komisją egzaminacyjną wyznaczoną przez Prezesa Rady Ministrów lub ministra właściwego do spraw aktywów państwowych.

To oferujemy

  • Pracę w TFI, którego strategia inwestycyjna głównego funduszu koncentruje się wokół skrupulatnie wyselekcjonowanych aktywów dłużnych zabezpieczonych na nieruchomościach, jak również wokół inwestycji na zasadzie equity w spółkach podejmujących działania mające na celu finansowanie przedsięwzięć na rynku nieruchomości,

  • Udział w ciekawych projektach

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Do zgłoszenia należy dołączyć:

1. oświadczenie o spełnieniu wymogów wskazanych w ust. 1 i 2,

2. życiorys (CV),

3. dokumenty potwierdzające spełnienie warunków