Oferta pracy

D2C Supply Chain Junior Manager

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarzadzanie procesami D2C Supply Planning oraz Order-to-Invoice w oparciu o obowiązujące procedury,

  • Analiza danych, rekomendacja usprawnień bieżących procesów łańcucha dostaw oraz przeprowadzanie zmian,

  • Bieżąca współpraca z działami: Sprzedaży, Product Management, Marketing oraz 3PL (Logistyka fizyczna),

  • Projektowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań dotyczących łańcucha dostaw dla nowych i istniejących produktów,

  • Koordynacja procesów transportowych poprzez ścisłą współpracę z przewoźnikami i magazynem,

  • Analizowanie efektywności logistycznej łańcucha dostaw,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących efektywności łańcucha dostaw,

  • Zarządzanie zespołem oraz koordynacja powyższych działań dla obszarów MX oraz CE.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,w tym zarządzanie zespołem,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel,

  • Znajomość systemu SAP,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i zdolności analityczne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • Doświadczenie w prowadzeniu cross-działowych / cross-funkcyjnych projektów,

  • Pro-aktywne podejście do zadań, feedback & coaching, delegowanie zadań,

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy, nawet pod presja czasu,

  • Zdolność do budowania relacji z klientami wewnętrznymi i dostawcami, aby osiągnąć założone cele.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy oparty o realizację celów biznesowych,

  • Narzędzia pracy: telefon i laptop oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Hybrydowy model pracy oraz elastyczne godziny,

  • Możliwość współtworzenia marki Samsung i dostęp do jej najnowszych rozwiązań i produktów.