Oferta pracy

Data analyst | Analityk danych

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby, która zasili Dział Badań i Analiz Polska Press Grupy.

Na opisywanym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie, obróbkę i wizualizację danych opartą o wiele różnych źródeł. Praca nie koncentruje się na jednym temacie, ale dotyka wszystkich obszarów działalności firmy. Będziesz pracować na danych webanalitycznych, często z wykorzystaniem rozwiązań chmury Google (GCP/BigQuery) i wizualizować dane z pomocą platformy Qlik Sense.

Na starcie oczekujemy: co najmniej dobrej znajomości SQL’a i zrozumienia obszaru modeli i struktur danych, umiejętność obsługi dowolnego narzędzia z klasy BI będzie dużym plusem. Oczekując od Ciebie elastyczności, gwarantujemy ją również ze swojej strony. Praca jest z założenia w trybie zdalnym z opcją wdrożenia stacjonarnie w Gdańsku.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w analityce, zdecydowanie preferowana jest branża internetowa

  • poruszasz się dobrze w SQL’u i posiadasz wiedzę z obszaru modeli i struktur baz danych

  • potrafisz przejrzyście wizualizować złożone dane w sposób czytelny dla odbiorców, najlepiej z wykorzystaniem narzędzi BI

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (szczególnie Excel)

  • potrafisz myśleć analitycznie, jesteś dokładny/a, dociekliwy/a, samodzielny/a i komunikatywny/a

  • dobrze znasz język angielski

Mile widziane

  • Znajomość języków R/Python i umiejętność ich wykorzystywania w analizach

  • Znajomość narzędzi do emisji reklam (szczególnie Google Ad Manager)

  • Doświadczenie w pracy na rozwiązaniach chmurowych (GCP,AWS,hurtownie danych)

To oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie, z produktami, które są silnymi i znanymi markami na rynku

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stabilne wynagrodzenie

  • stałe podnoszenie kompetencji

  • samodzielne stanowisko pracy

  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych, podnoszącej Twoją wartość na rynku pracy.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Nasze serwisy internetowe odwiedza ok. 16,6 mln realnych użytkowników.

W naszym portfolio serwisów znajduje się kilkanaście serwisów regionalnych, min.: gazetapomorska.pl, dziennikbaltycki.pl, dziennikzachodni.pl, dzienniklodzki.pl, gazetakrakowska.pl oraz wiele serwisów tematycznych i informacyjnych: polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl oraz wiele innych.

Środowisko, na którym pracujemy, liczy 50 mln linii kodu. Pracujemy zwinnie - średnio co pół godziny wdrażamy zmianę w naszym środowisku produkcyjnym.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.