Oferta pracy

Data Analyst / Analityk Danych

Sescom S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Sescom S.A.

aleja Grunwaldzka 82

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz biznesowych i projektów

  • Analiza źródeł danych

  • Przygotowywanie propozycji zmian w procesach akwizycji danych

  • Rozmowy i ustalenia z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • Tworzenie prostych raportów i zestawień

  • Wsparcie pracy Biura Przetwarzania Danych – ścisła współpraca z Data Scientist i Data Engineer)

Nasze wymagania

  • Wiedza z obszaru analizy danych, pracy projektowej

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1

  • Znajomość narządzi analitycznych (MS Excel, Qlik, PowerBI)

  • Znajomość podstaw SQL

  • Umiejętność projektowania i tworzenia raportów/zestawień/wizualizacji danych

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Inicjatywa i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z kontrolingiem/raportowanie finansowe

  • Podstawowa wiedza w obszarze technik analitycznych takich jak: predykcje, prognozy, machine learning

  • Obsługa systemu JIRA

To oferujemy

  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna i/lub karta sportowa/prywatne ubezpieczenie na życie

  • Doświadczony, wspierający zespół

  • Dobra Lokalizacja - w sercu Wrzeszcza (dobra komunikacja z skm, autobus, tramwaj)

  • Dogodna forma współpracy UoP lub B2B

  • Swobodna atmosfera pracy

  • Imprezy integracyjne

  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych

  • Płatny system poleceń pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Sescom S.A.

Sescom to spółka technologiczna, działająca w obszarze usług Facility Management, mocno skoncentrowana na nowych technologiach do optymalizacji działalności własnej i klientów firmy, a także na potrzebach otoczenia związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej o naszej działalności przeczytasz na: https://sescom.eu

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy