Oferta pracy

Data Analyst (B2B Product)

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się całościową analityką produktową i biznesową dużego przedsięwzięcia Allegro

  • Będziesz wspierać działanie zespołów operacyjnych bieżącymi analizami ad hoc

  • Na podstawie przygotowanych analiz będziesz wyciągać wnioski i budować własne rekomendacje

  • Odpowiesz za tworzenie dashboardów w Google Data Studio i Tableau

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Umiejętność analizowania danych i budowania na ich podstawie rekomendacji

  • Samodzielność, uczestnictwo w procesie analitycznym od momentu powstania potrzeb przeanalizowania jakiegoś zjawiska, poprzez zaplanowanie analizy aż do przekazania rekomendacji i wniosków odbiorcy

  • Umiejętność przyjęcia perspektywy biznesowej i samodzielne aktywne poszukiwanie obszarów do przeanalizowania i usprawnienia

  • Komunikatywność, umiejętność w sposób zrozumiały przekazywania wniosków płynących z danych

  • Mile widziana znajomość Pythona, PySpark i Pandas oraz doświadczenie w pracy z gitem, Tableau i Google Data Studio

To oferujemy

  • Sprawdź sam/a(https://allegro.tech/booklet.pdf), a oprócz tego m.in:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W naszym zespole będziesz mieć możliwość aktywnego uczestniczenia budowaniu nowego, perspektywicznego biznesu w Allegro

  • Masz realny wpływ na kształt Allegro - analizy pochodzące od analityków są kluczowym elementem w podejmowaniu decyzji produktowych oraz biznesowych

  • Realizujemy ciekawe projekty umożliwiające zastosowanie algorytmów Machine Learningowych

  • Przetwarzamy olbrzymie ilości danych

  • Korzystamy z szerokiego stacku technologicznego i narzędziowego (między innymi: Google Cloud Platform, Tableau, Spark, Hadoop)