Oferta pracy

Data Analyst - Business Analyst

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma, oferująca usługi z zakresu inteligentnego marketingu internetowego. Świadczy swoje usługi dla firm na całym świecie, a duch zespołowy i wysokie standardy kultury organizacyjnej oraz wpisany w nią rozwój są dla członków załogi oczywistym środowiskiem pracy. Multikulturowy zespół specjalistów z 13 państw świata stoi na straży ADsów.

Firma wkroczyła na szczeciński rynek i w związku z jej rozwojem, poszukujemy doświadczonej osoby, zaangażowanej w optymalizację danych biznesowych.

A czy Ty staniesz na straży danych?

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • SQL

  • BigQuery

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie danymi i dbanie o ich jakość

  • Opracowywanie i zarządzanie rozwiązaniami Business Intelligence dla organizacji

  • Wdrażanie nowych narzędzi i procesów

  • Współpraca z jednostkami biznesowymi, analizowanie wymagań dotyczących BI i wdrażanie ich w aplikacjach do raportowania i planowania

  • Ustalanie priorytetów i współpraca z kierownictwem, działami, partnerami zewnętrznymi

  • Monitorowanie trendów w sposobach prezentacji potrzeb informacyjnych i wizualizacyjnych

  • Koordynacja interfejsów merytorycznych i technicznych z powiązanymi działami i projektami (np. księgowość finansowa, zarządzanie procesami, kadry, marketing, sprzedaż)

  • Szkolenia pracowników i organizowanie warsztatów

  • Współpraca z dostawcą BI i zespołu DWH (wewnętrznego/zewnętrznego)

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, ekonomii, nauk o komunikacji lub pokrewnych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Doświadczenia w obszarze Business Intelligence

  • Doświadczenie w SQL, BigQuery

  • Doświadczenie w analizie danych

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, słuchania i prezentacji

  • Niezależność i ukierunkowanie na osiągnięcie celu

Mile widziane

  • Znajomość programu Tableau

  • Znajomość języka niemieckiego

Pracodawca oferuje

  • Bardzo ciekawy projekt i możliwość uczestnictwa w nowym przedsięwzięciu

  • Prace z ludźmi dla których Google Ads to pasja, bardzo duże możliwości rozwoju w tym obszarze, szkolenia, wejście w tajemniczy świat pozycjonowania

  • Wspaniała atmosfera w zespole z pomocnymi i doceniającymi kolegami

  • Budżet szkoleniowy na Twój rozwój osobisty

  • Liczne imprezy zespołowe, zajęcia sportowe i uroczystości firmowe

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy