Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Analyst - Data Analityk

FASTEP sp. z o.o.

  • Portowa 22, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Portowa 22

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i zarządzanie systemu raportowania

  • Wsparcie w analizach danych biznesowych w tym również przestrzennych

  • Wielowymiarowa analiza danych

  • Wyszukiwanie na rynku i zdobywanie danych niezbędnych do analiz i procesu podejmowania decyzji

  • Prowadzenie procesów i projektów integrujących dane w systemach Power BI, Qlikview или Tableau

  • Wsparcie zespołu w tworzeniu optymalnych co do formy i zakresu analiz i raportów wspierających monitorowanie działalności i podejmowania decyzji zarządczych

Nasze wymagania

  • Znajomość jednego z systemów BI (Power BI, Tableau, Qlikview),

  • Biegła znajomość MS Excel,

  • Zdolności przywódcze na poziomie umożliwiającym samodzielne prowadzenie małych i średnich projektów,

  • Język angielski na poziomie minimum B2

  • umiejętność krytycznego myślenia, szukania i opracowywania rozwiązań

  • 100% praca z biura

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie

  • Stałe godziny pracy

  • Karta Multisport

  • Luźna atmosfera w pracy

O nas

Fastep to międzynarodowa internetowa platforma handlowa w Polsce i jeden z najszybciej rozwijających się serwisów e-commerce w Europie.

Rozwijamy się i właśnie dlatego poszukujemy do naszego zespołu Kandydata na stanowisko:

Data Analyst