Oferta pracy

Data Analyst

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: MR_0045952

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Twoje zadania:

  • Analiza oraz przygotowanie specyfikacji wymagań biznesowych
  • Przygotowanie niezbędnych danych do wykonania analizy
  • Przeprowadzenie analizy oraz przedstawienie głównych czynników mających wpływ na wyniki
  • Prezentacja wyników analizy oraz prognoza przyszłych wyników w kilku wariantach wraz z rekomendacją dalszych działań

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizowaniem danych
  • Doświadczenie w analizie wymagań biznesowych oraz zarządzanie nimi w kontekście realizowanych zadań
  • Zdolność analitycznego i twórczego myślenia
  • Umiejętność formułowania wniosków i argumentowania
    -Wiedza w zakresie organizacji procesów biznesowych oraz produktów bankowych
  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi narzędzi klasy Business Intelligence (preferowane IBM BI Cognos oraz MS Power BI)
  • Znajomość języka SQL (narzędzia SQL Developer, SAS, TOAD)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (na poziomie advanced)
  • Dokładność i rzetelność
  • Umiejętność twórczego rozwiązywania złożonych problemów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Ogłoszenie archiwalne