Oferta pracy

Data Analyst

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Katowice, Polska
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

Katowice

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: AS_0058144

Twoje zadania:

  • Tworzenie architektury i modelu zarządzania danymi w Centrum Eksperckim Przeciwdziałanie Oszustwom,
  • Wybór i wdrożenie platformy do budowy raportów zarządczych,
  • Analiza dostępnych danych i samodzielna budowa złożonych raportów korzystających z wielu źródeł danych z użyciem narzędzi BI (Cognos, Power BI, SAS EG, Excel),
  • Utrzymanie i optymalizacja procesu raportowania,
  • Analiza możliwości i wdrażanie modeli AI w celu optymalizacji procesów w CoE Anti Fraud.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane: statystyka, matematyka, ekonometria, metody ilościowe, informatyka, fizyka,
  • Doświadczenie w analityce danych i tworzeniu raportów, znajomość narzędzi BI,
  • Umiejętność programowania (w tym Python),
  • Dobra znajomość SQL,
  • Zdolności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • Znajomość języka angielskiego (od poziomu B2).

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
Zastanawiasz się nad pracą w ING?
Otrzymuj powiadomienia o dopasowaniu Twojego profilu do naszych ofert od Emplobota >>

Mile widziane:

  • Wiedza i doświadczenie w modelowaniu (AI)

Ogłoszenie archiwalne