Oferta pracy

Data Analyst

3Soft S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza dużych, nieuporządkowanych zbiorów danych (Big Data)

  • weryfikacja danych pod kątem spójności i kompletności

  • przygotowywanie zagregowanych danych wejściowych na potrzeby modeli matematyczno-statystycznych przy użyciu skryptów SQL, BASH

  • projektowanie i implementacja procesów przetwarzających dane

  • interpretacja wyników modeli od strony biznesowej, przekładanie języka matematycznego na język zrozumiały dla odbiorcy

  • prowadzenie konsultacji z klientami (wsparcie merytoryczne), pozyskiwanie wiedzy na temat danych otrzymanych od klienta (również anglojęzycznego)

  • wizualizacja danych klienta oraz wyników modeli w narzędziach klasy BI

  • tworzenie analiz i raportów

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz instrukcji dla użytkowników końcowych

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • biegła znajomość SQL

  • dobra znajomość Excel w zakresie przetwarzania dużej ilości danych

  • wykształcenie wyższe (preferowane matematyczne, informatyczne lub pokrewne)

  • znajomość zagadnień statystycznych

  • doświadczenie w pracy z klientami

  • komunikatywność

  • rozwinięte umiejętności analityczne

  • dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)

  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji

Mile widziane

  • znajomość R i/lub Python

  • znajomość narzędzi klasy BI (w szczególności PowerBI)

  • doświadczenie w pracy w technologii Hadoop

To oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę, w której na co dzień masz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i poszerzania wiedzy

  • udział w zróżnicowanych i zaawansowanych technologicznie projektach

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • karta sport i kultura

3Soft S.A.

W 3Soft od 18 lat projektujemy, tworzymy i uruchamiamy dedykowane systemy informatyczne dla największych przedsiębiorstw w Polsce i Europie. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji ponad 90-osobowego zespołu realizujemy zaawansowane technologicznie projekty, wydobywając z dużych zbiorów danych wartość biznesową. Nasz sukces opieramy na wsłuchiwaniu się w potrzeby klientów, podążaniu za megatrendami, ciągłym rozwoju i wykorzystaniu nowych technologii.

3Soft jest producentem Occubee (https://occubee.com/pl/) – platformy do prognozowania sprzedaży w branży retail opartej na Sztucznej Inteligencji. Platforma Occubee automatycznie zamienia ogromne ilości danych paragonowych, informacje o tysiącach produktów i dziesiątki specyficznych dla retail czynników w wartościowe prognozy sprzedaży i popytu.

Wierzymy w biznesowy potencjał danych!

Przewiń do profilu firmy