Oferta pracy

Data Analyst

ING Bank Śląski S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prace rozwojowe hurtowni danych dostarczające informacje na potrzeby analiz biznesowych i raportowania

  • Współpraca z jednostkami organizacyjnymi Banku, spółek zależnych i Grupy w zakresie przepływu danych, wymagań raportowych i wdrożeń

  • Modelowanie danych zgodnie z wymaganiami biznesowymi i architektonicznymi

  • Przeprowadzanie testów UAT, testów regresji i testów wydajnościowych

  • Proponowanie usprawnień w przepływie i wykorzystaniu danych

  • Udział w inicjatywach dotyczących danych

  • Tworzenie mechanizmów kontroli jakości wdrażanych danych

  • Współpraca przy tworzeniu rozwiązań w ramach procesu zarządzania danymi, w tym danymi identyfikującymi Klienta

  • Wsparcie jednostek biznesowych w zakresie danych

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne w zakresie zarządzania wymaganiami oraz interpretacji danych

  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań dostosowanych do danego kontekstu biznesowego

  • Umiejętność budowy i utrzymania profesjonalnych relacji biznesowych

  • Znajomość narzędzi pozwalających na efektywną pracę z dużymi zbiorami danych

  • Umiejętności komunikacyjne, wizualizacji i prezentacji wyników swojej pracy

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach inicjatyw międzynarodowych

  • Samodzielność, terminowość, rzetelność i asertywność

  • Wiedza w zakresie regulacji i zasad zarządzania danymi

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy związanej z danymi

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Informatyka, Informatyka i Ekonometria, Finanse)

  • Doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych

  • Bardzo dobra znajomość języka SQL/4GL / programu Python

  • Znajomość narzędzi Business Intelligence – Cognos, Power BI

  • Znajomość pracy w metodyce Agile

  • Chęć podejmowania nowych wyzwań

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia i programy rozwojowe

  • Dostęp do nowych technologii

  • Premię uzależnioną od wyników

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Pakiet sportowy

  • Kafeteryjny system benefitów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowy urlop

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Masz pytania? Napisz do nas!

Kandydaci często kontaktują się z nami bezpośrednio. Jeśli chcesz o coś zapytać w związku z tą lub inną rekrutacją, napisz do nas na: [email protected]