Oferta pracy

Data Analyst

Master Care Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MASTER CARE to zespół ekspertów z obszaru Telekomunikacji & IT z doświadczeniem w realizacji projektów dla największych operatorów.
Dla jednego z naszych Klientów, globalnej firmy działającej w obszarze konsultingu IT, poszukujemy zainteresowanej osoby nowymi wyzwaniami na stanowisko:

Project info:

  • Forma współpracy - B2B
  • Długość trwania projektu - długofalowa współpraca
  • Miejsce pracy - Kraków - teraz praca zdalna, po epidemii do ustalenia
  • Metodyki prowadzenia projektu - Agile

Zadania

  • Analiza danych pod kątem systemów monitoringowych z uwzględnieniem ELK stack
  • Rozwój i zarządzanie platformy służącej do monitoringu systemu
  • Analiza i wizualizacja danych w kontekście całego systemu IoT Klienta składającego się na AWS, Kibana i ELK

Wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia jako Analityk Danych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • Znajomość j. angielskiego
  • Ekspercka wiedza z zakresu analizy danych w tym doświadczenie z zakresu wizualizacji danych - analiza statystyczna, ETC, telemetry
  • Znajomość ELK stack w szczególności Kibana i rozwiązań opartych o architekturę clude'ową - AWS
  • Idealnie jeśli pojawia się doświadczenie z programowaniem w Python/node.js i AWS cloud watch

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kontrakt B2B
  • Długoterminowa współpraca
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Karta sportowa
  • Opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie na życie

Administratorem danych jest Master Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-676, Postępu 17d. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy