Oferta pracy

Data Analyst

Rossmann SDP

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie dużych ilości danych, wizualizacja wyników, prezentowanie wniosków i rekomendacji na bazie przygotowanych analiz,

  • budowanie i dostarczanie wiedzy o kliencie bazującej na danych,

  • identyfikowanie i wykorzystywanie potencjału zastosowania zaawansowanej analityki danych,

  • automatyzacje i integracje danych z różnych źródeł,

  • dbanie o jakość rozwiązań, rozwój dobrych praktyk oraz stacku technologicznego,

  • udział w projektach.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: ekonometria, matematyka, analityka lub pokrewne,

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy z dużymi wolumenami danych,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • wysokie umiejętności analityczne i praktyczna znajomość narzędzi analitycznych i bazodanowych,

  • bardzo dobra znajomość SQL i Ms Excel,

  • umiejętność programowania w Python'ie lub R,

  • wiedza z zakresu machine learning'u,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • inicjatywa własna i samodzielność – odważne prezentowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, w tym pomysłów własnych.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi BI (QlikSense/Tableau),

  • kompetencje w zakresie Google Analytics/Big Query,

  • doświadczenie w pracy z rozwiązaniami chmurowymi (np. GCP).

To oferujemy

  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,

  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw i pomysłów.

  • Benefity

  • Czerwona Linia

  • Klub Zwierzaka

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy

  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty