Booksy International Sp. z o.o.

Data Analyst

Booksy International Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wyników z kampanii marketingowych (z wykorzystaniem narzędzi Appsflyer, Google Analytics oraz innych podobnych)

  • Tworzenie raportów i analiz z użyciem SQL i PowerBI

  • Tworzenie rekomendacji poprawiających efektywność działań marketingowych

  • Analizy struktury ruchu oraz zachowania użytkowników

  • Współpraca z działem IT i Business Intelligence przy integracji nowych narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w przetwarzaniu, analizie danych

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym

  • Praktyczna wiedza i zrozumienie relacyjnych baz danych w zakresie SQLa

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (w mowie i w piśmie)

  • Zainteresowanie obszarem analizy danych

  • Umiejętność łączenia dużych zbiorów danych

Mile widziane

  • Znajomość Pythona lub innych języków programowania

  • Wiedza z zakresu obsługi, tworzenia hurtowni danych

  • Zainteresowanie rozwiązaniami Big Data

  • Wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat studiów – preferowane kierunki ścisłe, techniczne, informatyczne, metody ilościowe

To oferujemy

  • Rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pracę zdalną w okresie pandemii i po jej zakończeniu

  • Dostęp do wiedzy w zakresie przetwarzania i analizy danych

  • Pracę nad ciekawymi zagadnieniami biznesowymi

  • Realny wpływ na decyzje biznesowe i strategiczne

  • Pracę z ludźmi, którym się chce i pomagają sobie nawzajem

  • Szansę na współtworzenie polskiego unicorna

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty multisport, darmowe zajęcia online z języka angielskiego

  • Wiele innych atrakcji :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza nadesłanych CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie z managerem działu

4

Zadanie rekrutacyjne

5

Spotkanie finalizujące

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online oraz system do zarządzania biznesem w branży usługowej.

Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm i światowym liderem branży beauty. Działamy globalnie i mamy ambitne cele!

Booksy to dynamiczne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami - od specjalistów IT, przez marketingowców, po handlowców i specjalistów ds. obsługi klienta.

Niezależnie od tego na jakim stanowisku pracujesz w Booksy, każdego dnia masz realny wpływ na produkt, który oferujemy naszym klientom!

Przewiń do profilu firmy

Jako Data Analyst w Booksy dołączysz do zespołu Performance Marketing zajmującego się:

  • Tworzeniem i optymalizacją globalnych kampanii marketingowych (digital)

  • Analizą ruchu i wyników na podstawie danych web&app

  • Integracją nowych narzędzi analitycznych i marketingowych