Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Data Analyst (Marketing team)

SMG Agency Kalinowski, Zwiarko Spółka Jawna

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Робота для іноземців
    без польської

Choroszczańska 17

Antoniuk

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie informacji i przygotowywanie analiz biznesowo-operacyjnych

  • Przygotujesz analizy dla skutków wdrożeń nowych rozwiązań biznesowych, zbudujesz wnioski i rekomendacje

  • Będziesz analizować duże zbiory danych w poszukiwaniu prawidłowości i zależności, które wpływają na kluczowy dla firmy obszar

  • Poszukiwanie trendów, korelacji i rekomendacja działań mających na celu wsparcia działu marketingu

  • Integrację danych z wielu źródeł z wykorzystaniem Pythona i hurtowni danych (głównie BigQuery)

  • Automatyzację systemów raportowych z wykorzystaniem rozwiązań BI (np. GDS)

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która:

  • Potrafi jasno komunikować wyniki analiz i rekomendacje z nich płynące

  • około 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z Data Engineer/Data Scientist/Data Analyst

  • Potrafi zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie

  • Posiada doświadczenie w analizie dużych wolumenów danych i potrafią łączyć dane z wielu różnych źródeł

  • Wie jak dobierać techniki statystyczne i metody wizualizacji danych adekwatne do problemu badawczego (Data Studio, Tableau, Power BI)

  • Zna dobrze SQL

  • Ma przynajmniej podstawową znajomość Pythona lub R

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

To oferujemy

  • Data science realizujemy w praktyce, nie w teorii

  • Big Data to u nas nie puste hasło, a rzeczywistość

  • Zbiory, na których będziesz pracować zasila kilkaset procesów przetwarzania danych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy firmą, dla której branże e-commerce oraz najnowsze rozwiązania IT nie mają tajemnic. Wśród nas są programiści, copywriterzy, konsultanci oraz specjaliści z innych dziedzin. Jesteśmy stabilnym zespołem, ważna jest dla nas praca zespołowa oraz oryginalne, nieszablonowe podejście do działania. Zajrzyj na naszą stronę, aby dowiedzieć się o nas więcej: www.smg-agency.pl.