Oferta pracy

Data Analyst

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • Analityczne wsparcie procesów rozwojowych i biznesowych w zakresie eCommerce
  • Raportowanie i monitoring wskaźników KPI
  • Kontrolowanie jakości i poprawności zbieranych danych oraz proponowanie sposobu ich wzbogacania
  • Inicjowanie procesów badawczych, w tym identyfikacja i testowanie hipotez (m.in. badających elastyczność cenową, wpływających na lojalność, retencję i CLV klienta)
  • Monitorowanie efektywności wykorzystywanych modeli, kampanii i segmentacji, rekomendowanie w nich zmian, a także proponowanie nowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku analityka danych lub podobnym (np.: handel, bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja), mile widziane w firmie aktywnie wykorzystującej technologie mobilne i internetowe
  • Umiejętności liczbowego opisywania procesów biznesowych i tworzenia na tej podstawie rekomendacji i wniosków
  • Wykształcenia wyższego (mile widziane: statystyka, matematyka, informatyka, ekonomia)
  • Praktycznej znajomości języka SQL oraz znajomości narzędzi wspomagających analizę danych – preferowany Power BI
  • Kreatywności, komunikatywności, otwartości oraz umiejętności przełamywania schematów
  • Znajomości języka angielskiego (min. B1)
  • Mile widziane: znajomość zagadnień hurtowni danych, przetwarzania w chmurze obliczeniowej, optymalizacji architektury pod Big Data

Ogłoszenie archiwalne