Oferta pracy

Data Analyst (Revenue Management)

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Na co dzień będziesz operował/a dużymi zbiorami danych, przygotowując analizy, prognozy i rekomendacje związane ze strumieniami przychodów całej platformy

  • Wesprzesz zespół zarządzania przychodami w analizowaniu i rozwijaniu cenników platformy Allegro

  • Weźmiesz udział w tworzeniu nowych procesów biznesowych i budowaniu efektywnych narzędzi analitycznych

  • Będziesz pracował/a przy urozmaiconych projektach o kluczowym znaczeniu dla całej platformy

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z analizą dużych zbiorów danych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na płynną komunikację ustną i pisemną (poziom B2)

  • Bardzo dobra znajomość SQL

  • Sprawne posługiwanie się arkuszem kalkulacyjnym

  • Dodatkowym atutem jest znajomość Google Cloud, Pythona lub Tableau.

  • Chęć do podejmowania nowych, ambitnych wyzwań i do zdobywania nowej wiedzy

  • Otwartość na współpracę i wykazywanie proaktywnego nastawienia w pracy

  • Umiejętność dostosowania się do zmieniającego się otoczenia biznesowego i technologicznego

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zespół zarządzania przychodami to grupa ekspertów, którzy są odpowiedzialni za cenniki i przychody platformy Allegro i dbają o to, żeby Allegro było najlepszym miejscem w Polsce do prowadzenia własnego sklepu

  • Na co dzień analizujemy miliony transakcji u dziesiątków tysięcy sprzedawców, dbając o to, żeby oferta dla naszych merchantów była uczciwa i atrakcyjna

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 150 tys. małych i średnich polskich firm handlowych

  • Twoja praca będzie miała realny wpływ na biznes, a jej efekty będą widoczne dla szerokiego grona odbiorców

  • Data science realizujemy w praktyce, nie w teorii

  • Big Data to u nas nie puste hasło, a rzeczywistość

  • Zapewniamy nowoczesny ekosystem narzędziowy (m. in. Google BigQuery, Data Studio, Tableau, Hadoop, Spark)